Abonament Medyczny

W ramach Konsultacji lekarskiej przez telefon lub online otrzymasz świadczenie zdrowotne. W ramach usługi może zostać wystawione skierowanie na badania, e-recepta na leki, zalecenia medyczne wynikające z przebiegu konsultacji i e-zwolnienie w przypadku zaistnienia wskazań medycznych.

Potrzebujesz pilnej telekonsultacji? Szybka konsultacja lekarska ze specjalistą przez telefon. Sprawdź usługę. Poniżej znajdziesz:

 1. Wykaz Pakietów Usług
 2. Regulamin Świadczenia Usług Medycznych

Korzyści dla Pacjenta:

 • ATRAKCYJNA OFERTA -dostęp do profesjonalnej opieki medycznej – możliwość szybkiego i taniego skorzystania z usług lekarza.
 • DOSTĘPNOŚĆ
  Całkowicie online, bez dojazdów konsultacje przez telefon bez względu na miejsce pobytu Pacjenta. Brak kolejek i długich okresów oczekiwania na kontakt z lekarzem specjalistą.
 • PRZEJRZYSTE WARUNKI
  Brak ukrytych lub dodatkowych kosztów – wiesz za co płacisz. Brak wykluczenia klientów na etapie przystępowania do umowy i w trakcie realizacji usługi.
 • PLATFORMA DLA PACJENTA
  Dostęp dla Pacjenta umożliwiający umówienie konsultacji, przegląd historii konsultacji i pobrania opinii lekarskich, e-recept lub ezwolnień.

Sprzedaż abonamentów medycznych w placówkach partnera

Adresy placówek dostępne na stronie www.marketpozyczkowy.pl